Handwikkelfolie 45 cm x 300 m 12 my 120% rek - Transparant
Aantal | Stukprijs | Totaal | Korting | |
---|---|---|---|---|
6 | 4,25 | 25,50 | ||
36 | 4,10 | 147,60 | 4% | |
180 | 3,90 | 702,- | 8% | |
288 | 3,75 | 1.080,- | 12% |
- Klanten geven Logistiekdirect een 9.1/10
- 30 dagen retourgarantie
- Onze productspecialisten staan voor je klaar
Heb je een vraag?
Productinformatie
Handwikkelfolie wordt gebruikt om op een snelle en doeltreffende manier een palletzending te stabiliseren en lading deugdelijk te beschermen. Deze High Force transparante wikkelfolie heeft een gegarandeerde rollengte van 300 meter en een dikte van 12 micron. De handwikkelfolie bestaat uit 33 lagen, waardoor die net zo sterk is als wikkelfolie van 20 my. Doordat de folie wat dunner is dan normaal, is de rol kleiner en kun je met minder fysieke kracht sealen. Dit maakt de handwikkelfolie gebruiksvriendelijker dan een andere handwikkelfolie. De High Force wikkelfolie heeft wel wat minder stretch dan bijvoorbeeld wikkelfolie van 20 my. Daardoor is deze minder geschikt voor het sealen van pallets, waarop losse artikelen worden verpakt. De palletlading blijft goed zichtbaar na het inwikkelen. De handwikkelfolie is geluidsarm bij het afrollen en is zeer eenvoudig aan te brengen.
Eigenschappen
- Materiaal: polyethyleen
- Kleur: transparant
- Breedte: 45 cm
- Lengte: 300 meter
- Dikte: 12 my
- Gebruik: handmatig
- Verkocht per 6 rollen
- Te gebruiken in combinatie met een dispenser
- Gladde buitenzijde
- Weinig trekkracht, maximaal resultaat (locked film)
De handwikkelfolie is gemakkelijk aan te brengen. Wanneer je een klein knoopje maakt rond de palletklos, kan je de folie eenvoudig naar boven wikkelen. Je kunt de rollen folie gemakkelijk tussen de vingers beetpakken. Door extra rek op de folie uit te oefenen, kan die strak om de lading worden gewikkeld. Je kunt de handwikkelfolie gebruiken in combinatie met een dispenser. Je voorkomt hiermee dat vingers en handen afschaven door de wrijving.
Specificaties
Artikelnummer | 300201040 |
---|---|
EAN | 8720053000438 |
Materiaal | LDPE |
Kleur | Transparant |
Rekvermogen
<p><span>Folie bevat rekbaarheid. Door het uitrekken van de folie, kan de capaciteit van de folie optimaal worden benut. Een wikkelfolie met een voorrek van 200% is dus ook 200% langer.</span></p>
|
120% |
Dikte | 12 my |
Lengte | 300 meter |
Breedte | 45 cm |
Verpakt per
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
|
1 doos (6 stuks) |